"Suzhou Sanical Protective Product Manufacturing Co Ltd" (SSP), įkurta 2010 metais, yra įsikūrusi Sudžou mieste, Yangchenghu miestelyje, kur gausu plaukuotų krabų. Mūsų kompanija specializuojasi gaminant profesionalius kvėpavimo apsaugos produktus.

SSP turi tam tikrų sertifikatų, skirtų profesinei apsauginei kaukei gaminti. Mes esame viena iš nedaugelio gamintojų, kurie gavo NIOSH N95 sertifikatus. Ir kartu su sertifikatais CE, Benchmark, LA, QS, PM2.5 įgaliotas laiškas ir daugelis kitų.

Per metus Nacionalinio profesinių saugos ir sveikatos instituto (NIOSH), Kinijos Liaudies Respublikos kokybės priežiūros, inspekcijos ir karantino generalinės administracijos (AQSIQ), Kinijos vartotojų asociacijos (CCA), Šanchajaus savivaldybės biuro kokybės ir techninės priežiūros (SMBQTS), mūsų produktai gerai atliekami per patikrinimus. Tarp CCA atsitiktinio rinkos tyrimo Pm2,5 kaukes 2015 m. Mūsų išlyginamoji kaukė 8285 laimėjo vienintelio dvigubo penkių žvaigždučių produkto garbę. Mūsų speciali apsauginė kaukė "MASKin" prekės ženkle yra žinoma klientams, taip pat užima gerą reputaciją, kuriant profesionalių asociacijų ir klientų įvaizdį aukštos kokybės.

Pagrindiniai produktai yra įvairių rūšių PPE kaukės ir anti Pm2,5 kaukės, pavyzdžiui, formuoti puodelio formos aukšto filtravimo kaukės, sulankstomos didelės filtravimo kaukės ir daugybė kitų serijų bei skirtingų tipų. Mes turime stiprią pajėgumų mokslinių tyrimų ir plėtros produktų ir technologijų ir daugiausia įsipareigoja theproduct perdirbimo OEM ir ODM. Mūsų kompanija yra OEM gamintojas kai kurių tarptautinių gerai žinomų markių profesionalios apsauginės kaukės ir unikalus tiekėjas naujai gimęs vidaus markių PM2,5 kaukė.

SSP visada atitinka įmonės filosofiją, nuolat gerinti, kurti vertę, siekti kompetencijos. Mes sutelkiame dėmesį į tai, kaip pateikti išsamią produktų seriją, kvalifikuotus produktus ir konkurencingas kainas, kad klientai galėtų teikti geresnes paslaugas.